Skład Rady Miejskiej Dzierżoniowa VIII kadencji (2018 - 2023) 

 

 

Nr okręgu

 

Granice okręgu wyborczego

 

Radni

1

Ulice:

Akacjowa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Bursztynowa, Cisowa, Cyprysowa, Czereśniowa, Dębowa, Głogowa, Grabowa, Jałowcowa, Janusza Korczaka 3, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lawendowa, Leszczynowa, Modrzewiowa, Morelowa, Orzechowa, Rubinowa, Sosnowa, Srebrna, Szafirowa, Świerkowa, Wiśniowa, Złota 4, od 19 - do końca,

Osiedla: Błękitne, Tęczowe, Złote

 

Radosław DRABCZYK

Maciej KIESEWETTER

Roman KOWALCZYK

Bolesław WILKOS

Ireneusz ŻYGADŁO

 

2

Ulice:

Armii Krajowej, Bielawska 15, Chabrowa, Generała Władysława Sikorskiego, Groszkowa, Janusza Korczaka 7, 10, Jesienna, Kamienna, Księdza Dzierżonia, Kwarcowa, Kwiatowa, Letnia, Piaskowa, Piastowska, Przedwiośnie, Przesmyk, Relaksowa, Rumiankowa, Rzeźnicza 25 - do końca, Słonecznikowa, Spokojna, Storczykowa, Targowa, Tulipanowa, Wiosenna, Wrocławska: 36, 38, od 49 - do końca, Wzgórze Ojca Świętego Jana Pawła II, Zacisze, Zbyszka Cybulskiego, Zimowa

Osiedla: Jasne, Różane

 

Jarosław KRESA

Sebastian MANIAK

Mirosław PIORUN

Jarosław RUDNICKI

Maciej  WOŹNIAK

 

3

Ulice:

Adama Asnyka, Andrzeja Struga, Batalionów Chłopskich: 1-12, od 14- do końca, Bielawska 6-14a, Błonie, Bohaterów Getta, Bolesława Prusa, Brzegowa: 1a-15, nieparzyste 23-35, Cicha, Długa, Dworcowa, Fryderyka Chopina, Garncarska, Generała Władysława Andersa, Henryka Sienkiewicza, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Krasickiego: 2-39, nieparzyste 41-49, Ignacego Paderewskiego, Jana Kilińskiego od 7 - do końca, Karola Szymanowskiego, Klasztorna, Kolejowa, Kościelna, Krótka, Leona Kruczkowskiego, Leopolda Staffa, Ludwika Zamenhofa, Łąkowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego: parzyste 6-18, Mikołaja Kopernika, Miodowa, Młyńska, Nowa, Ogrodowa, Osadnicza, Piękna, Piwna, Podwalna, Polna, Południowa, Poprzeczna, Prochowa, Przedmieście, Radiowców, Rolna, Rynek, Słowiańska, Słowicza, Spacerowa, Stanisława Moniuszki, Stanisława Staszica, Stefana Okrzei, Stefana Żeromskiego, Strumykowa, Strzelnicza, Szpitalna, Świdnicka 1-17c, Tylna, Wesoła, Wiejska, Wierzbowa, Witolda Lutosławskiego, Wodna, Wojciecha Kilara, Wojska Polskiego, Wrocławska: 1a-35, nieparzyste 37-45, Ząbkowicka, Zielona, Zofii Nałkowskiej, Zwycięzców

Osiedla: Andrzeja Struga, Słoneczne

Agnieszka DENYSIAK

Grażyna JURASZEK

Jarosław PERLAK

Marcin RAK

Kazimierz SZABAT

Zbigniew ZEŃ

4

Ulice:

11 Listopada, Adama Mickiewicza, Brzegowa: parzyste 18-24a, od 37 - do końca, Brzozowa, Budowlana, Ciasna, Ciepłownicza, Diorowska, Garbarska, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Harcerska, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Krasickiego: parzyste 40-52, od 53- do końca, Jana Kilińskiego 1-6, Juliusza Słowackiego, Lipowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego: nieparzyste 15-21, od 22- do końca, Marszałkowska, Miernicza, Mostowa, Nowogrodzka, Nowowiejska, Parkowa, Pieszycka, Plac Konstytucji 3 Maja, Pocztowa, Rzeźnicza: 1-5f, 9-24, Strefowa, Sowiogórska, Szarych Szeregów, Szkolna, Świdnicka od 19 - do końca, Tadeusza Kościuszki, Zachodnia, Złota 1-2

Osiedla: Kolorowe, Pogodne

Adam BAGIŃSKI

Ryszard BOREK

Irena BUKALSKA

Andrzej DARAKIEWICZ

Paweł KOWALSKI

 


Liczba odwiedzin : 250
Podmiot udostępniający informację : Urząd Miasta w Dzierżoniowie
Osoba wprowadzająca informację : Beata Kozak
Osoba odpowiedzialna za informację : Agnieszka Janas
Czas wytworzenia: 2018-11-28 08:47:54
Czas publikacji: 2018-12-06 09:45:14
Data przeniesienia do archiwum: 2023-10-21